Ty i ja – 530

21.03

 

Wciąż raczej czarno gdzieś tam przede mną. No ale, Chabrooka przecież to standard! Nic dziwnego gdy chodzi o mnie, kogoś kto „ma humory jak nastolatka”, kogoś kto zawsze bał się wszystkiego i nigdy nie potrafił nikomu i niczemu się przeciwstawić. Prawda Jedyna!

Przecież to widać na pierwszy rzut oka że takie byleco tchórzem podszyte.

A w ogóle to Nic w czym nie znajdziesz nic wartościowego, zwłaszcza w porównaniu z Twymi „ważnymi”.

Jasne , nieważne. Czyjeś uczucia. Czyjeś życie zbyt obciążone choćby sumieniem? Bo co to jest to jakieś sumienie, co to jest Miłość, czy ktoś to widział???

W dodatku jakieś wymysły i strach taki że nie pojechałem dziś zobaczyć okna. Strach że znowu będę musiał zerobić usta w podkówkę. To takie „niemęskie”. Przecież Chłopaki wcale nie płaczą. Są twardzi i nie dla nich uczucia! Za to tak świetnie wszystko rozumieją! Prawda? Głównie w sobie lecz o co chodzi? Czy nie są/ każdy z osobna/ świata tego solą?

A zresztą, …, co za znaczenie maję te wypociny nikogo. A może kogoś tylko że całkiem niewidzialnego dla tych na których jemu zależy….

I znowu „zresztą” tylko tym razem – zresztą przepraszam. Nikt nie ma powodów by dręczyć innego. Tylko czy można wciąż dręczyć siebie? Swą duszę, czy choć jej część? Kawałek…..serca…

 

Czy można kochać radośnie??? Czy można się nie zatracić. W jedynej w życiu miłości, co przyszła wcale nie wiem po co Najdroższa???

 

Może bym stał się znowu człowiekiem…… , bym czuł, bym wierzył. Bym mógł uśmiechnąć się nawet przez sny, gdy zamknę powieki i widzę Twój uśmiech.

Gdy znowu go widzę i w niego Wierzę!

figurka-kot-serenada-ser_7217_m

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s